Nálunk minden
a vasutasokról szól!

Utasellátó: közreműködésünk nyomán ígéretet tett a munkáltató, hogy a Bagolyvár elromlott mobilklímája miatt legkésőbb egy napon belül intézkedik!


Utasellátós tagtársaink jelezték részünkre, hogy a "Bagolyvár" munkavégzési helyen a külső hőmérséklet emelkedésével a munkahely belső hőmérséklete is folyamatosan meghaladja a 29 celsius fokot, így a munkavégzés nehézkessé válik azontúl, hogy a szabályban meghatározottakat is átlépi. A munkahelyen található mobilklíma meghibásodott, meleg levegőt fúj.

Dibáczi Tamás, az Utasellátó igazgatója Bodon Gábor, a VDSzSz Szolidaritás munkavédelmi szakértőjének megkeresése nyomán jelezte, hogy a

"klíma cseréje folyamatban van egy másik helyiségből, a karbantartó cég ma délutánra, vagy legkésőbb holnap délelőttre ígérte a helyszíni kiszállást, javítást."

Köszönjük a munkáltató gyors intézkedését!