Megkapták az általunk kért plexi védőfalat a Keleti Start Ügyfélszolgálatán!
Egészen idáig ugyanis a munkáltató attól tartott, hogy alkalmazása pánikot idézne elő az utasokban.
Keleti START Ügyfélszolgálaton dolgozó tagtársaink érdekében Bernát Beatrix, a VDSzSz Szolidaritás budapesti területi vezető ügyvivője már március elején kezdeményezte plexi védőfal elhelyezését a kollégák és az utasok közé, ezzel is csökkentve a járvány okozta veszélyt. Mindhiába. Akkor azt a választ adta a munkáltató, hogy a plexifal pánikot keltene az utasokban.
Álláspontunk szerint nem az utasok pánikérzése az elsődleges, hanem az, hogy a munkáltató megvédje saját kollégáit .
Később a veszélyhelyzet fokozódásával az ügyfélszolgálatot leköltöztették a személypénztárba, majd nemrég ismét felköltöztették a korábbi helyükre, és láss csodát: elkészült a plexi védőfal is!
